enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
9,5013
EURO
11,0481
ALTIN
548,60
BIST
1.519
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Parçalı Bulutlu
18°C
İstanbul
18°C
Parçalı Bulutlu
Perşembe Parçalı Bulutlu
16°C
Cuma Çok Bulutlu
17°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
17°C
Pazar Sağanak Yağışlı
18°C

Milli yelkenci Umut Eyriparmak, Avrupa üçüncüsü oldu

Türkiye Yelken Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 14 ülkeden 26 yelkencinin mücadele ettiği laser radial erkekler kategorisinde Umut …

Milli yelkenci Umut Eyriparmak, Avrupa üçüncüsü oldu
10.10.2021 18:06
0
A+
A-

Türkiye Yelken Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 14 ülkeden 26 yelkencinin mücadele ettiği laser radial erkekler kategorisinde Umut Eyriparmak (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) 10 yarış sonunda elde ettiği 32 net puanla Avrupa üçüncülüğünü, 21 yaş altı kategorisinde ise Avrupa ikinciliğini elde etti.

Ali Zorbey Pekiner (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) 12’nci, Efe Buğra Sönmez (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) 16’ncı, Sinan Emre Saygılı (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) 19. sırada yer aldı.

27 ülkeden 105 yelkencinin yarıştığı laser standard sınıfında da Berkay Abay (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 32’nci, Yiğit Yalçın Çitak (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 34’üncü, Umut Efe Alpkoçak (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) 62’nci, Doruk Demircan (Arkası Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü) 90. sırada şampiyonayı tamamladı.

28 ülkeden 69 yelkenci mücadele ettiği laser radial kadınlar sınıfında ise Ecem Güzel (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) 21’inci, Deniz Dönertaş (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 49’uncu, Lara Nalbanoğlu (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 60. oldu.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.